Sawir PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Sawir to gra osadzona w świecie chylącym się ku upadkowi.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Radasmus

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Guest
Gość




Radasmus Empty
PisanieTemat: Radasmus   Radasmus EmptyPon Sty 12, 2015 5:19 pm

Imię: Radasmus
Wiek: 34
Grupa: Mroczny Kapłan
Wygląd: Wchodząc do ciemnej jaskini nie dało się nic dostrzec prócz zwisających sopli lodu. Podchodząc bliżej w odbiciu opla widać było czarną zamazaną postać. Kiedy by wyostrzyć obraz dało by się zobaczyć dokładnie jak wygląda osoba. Wysoki, postawny, zmęczony życiem mężczyzna. Odziany w czarne szaty z których wystawały tylko wytatuowane przedramiona, dłonie i twarz. W prawej ręce trzymał kostur na którego końcu była czaszka w wieńcu laurowym. Skórę ma jasną, podkrążone ciemne oczy i wyraziste zmarszczki nadające charakteru całemu obrazowi postaci. Szaty przepasane były brązowym pasem na którym wiszą różne kaletki i pochwa ze starym mieczem z dziwnymi znakami.
Uzbrojenie: Stary miecz.
Ekwipunek: Stary miecz, kaletki z różnymi ziołami, trucizną, piórami, kawałkami martwych zwierząt. Drewniany kostur.
Charakter:( Uwzględniam w tym historię jeśli jest to nie wystarczające lub nieczytelne bo ciężko wywnioskować charakter postaci to moge to poprawić) Środek nocy, wybiła trzecia na zegarku poczuj strach, który przeszyje Ci trzewia jak harpun, na karku zimny pot, ciało przechodzą ciarki
w całej jaskini unosi się smród palonej siarki. W jaskini stoję ja, ale czy sam? Nie, jest tu też niewierny który już płaci za swe grzechy. Stoję oparty o kostur patrząc na zmasakrowane, lecz jeszcze dychające ciało mężczyzny.
- Widzisz kolego, tak to jest, ludzie w tym świecie nie czczą pana więc trzeba ich za to karać, myślisz o tym co ja ? Nie, nie mów, wiem. W brew pozorom mówiłem sam do siebie bo moim kompanem jest moja wiedza która we mnie drzemie. Podszedłem do ciała leżącego na stercie drewna i inkantując coś pod nosem, świeczką podpaliłem stos drewna.
-Przed nami było wielu, po nas nie będzie nikogo. A ciała płoną, dym leci do nieba, piję krew zamiast wina, jem ciało zamiast chleba. Tam gdzie Pana nie ma, świat w grzechu utonął, czas dorzucić do ognia niech skurwysyny płoną  
Z wielkim uśmiechem na ustach i fanatyzmem w oczach zacząłem powoli wychodzić z jaskini. Każdy niewierny musi umrzeć, by grzech się nie rozprzestrzeniał.
Historia:
Bonus grupy: 1.Sprowadzenie ciemności ( w miejscu w którym wykonuję ten czar zapada całkowita ciemności i tylko ja coś widzę dzięki kosturowi, lecz muszę go trzymać oburącz), 2. Kula ogni która wypuszczam z ręki. (stara chodziło mi o to że jest to tak powszechnie używany czar w światach fantasy czy to podręcznikowych czy autorskich ze szk) .
Moc: 3.Trucizna w postaci dymu wychodząca z czaszki kostura, 4.Tworzenie ściany czaszek ( powstaje ściana zmontowana z czaszek 3mx3m )
Umiejętności: Gwałt na zlecenie i bez zlecenia też, produkcja trucizn, torturowanie.
Słabości: Lęk przed smokami, Fanatyzm Pana, miłość do klejnotów, niemoc do kobiet (nie zabija ich, nie krzywdzi, jest im na jakiś sposób uległy).
Ciekawostki: Wielki Fanatyk.
Multikonta:


Ostatnio zmieniony przez Radasmus dnia Pon Sty 12, 2015 7:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Jonathan White
Admin
Jonathan White


Postów : 426
Join date : 06/12/2014

Radasmus Empty
PisanieTemat: Re: Radasmus   Radasmus EmptyPon Sty 12, 2015 5:56 pm

1. Brak podpisu regulaminu.
2. Uzupełnij avatar.
3. Brakuje ci albo jeszcze dwóch mocy albo ich dobrze nie rozpisałeś.
4. Za mało słabości. Smile
5. A, no i używaj przecinków. Wiem, że czasem je można zgubić, ale:
Cytat :

W jaskini stoję ja, ale czy sam? Nie jest tu też niewierny który już płaci za swe grzechy.
albo
Cytat :
myślisz o tym co ja ? Nie nie mów wiem.

W takich sytuacjach wypadałoby je jednak wstawiać, żeby wiadomo było, o co chodzi. :)
Powrót do góry Go down
https://sawir.forumpolish.com
Guest
Gość




Radasmus Empty
PisanieTemat: Re: Radasmus   Radasmus EmptyPon Sty 12, 2015 7:20 pm

Up
Powrót do góry Go down
Jonathan White
Admin
Jonathan White


Postów : 426
Join date : 06/12/2014

Radasmus Empty
PisanieTemat: Re: Radasmus   Radasmus EmptyPon Sty 12, 2015 7:42 pm

Ta stara, dobra kula ognia to co to jest dokładniej?
Powrót do góry Go down
https://sawir.forumpolish.com
Guest
Gość




Radasmus Empty
PisanieTemat: Re: Radasmus   Radasmus EmptyPon Sty 12, 2015 7:44 pm

Up
Powrót do góry Go down
Ichura White
Admin
Ichura White


Postów : 92
Join date : 11/12/2014

Radasmus Empty
PisanieTemat: Re: Radasmus   Radasmus EmptyPon Sty 12, 2015 8:25 pm

Pierwsza moc może mieć czas trwania trzech postów, możesz użyć ponownie po siedmiu
Druga raz na trzy posty
Trzecia czas trwania dwóch postów, ponownie możesz użyć po sześciu
Czwarta raz na trzy posty. Smile

Akceptuję, miłej gry życzę :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Radasmus Empty
PisanieTemat: Re: Radasmus   Radasmus Empty

Powrót do góry Go down
 
Radasmus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sawir PBF :: ---
Skocz do: