Sawir PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Sawir to gra osadzona w świecie chylącym się ku upadkowi.
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Umów się na rozgrywkę!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Jonathan White
Admin
Jonathan White


Postów : 426
Join date : 06/12/2014

Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptySro Gru 10, 2014 9:51 pm

Temat służy do wstawiania ogłoszeń przez użytkowników poszukujący kogoś do fabuły. W poście nalezy dodać, że ogłoszenie jest aktywne lub nieaktywne.

Do osób, które mają aktualne ogłoszenie, najlepiej napisać na PW (Prywatne Wiadomości).


Ostatnio zmieniony przez Jonathan White dnia Wto Sty 06, 2015 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://sawir.forumpolish.com
Gość
Gość




Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyWto Gru 16, 2014 9:30 am

Mam wolnego zarówno Drejkiego jak i Morgana, z tym, bardziej skłaniam się ku Drejkowi. Jakby ktoś coś, to niech gdzieś zacznie i dopisze imię jednego z nich na końcu posta albo powie mi na pw/cb, że to dla mnie.
Oba nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia Czw Gru 18, 2014 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lucjan
Admin
Lucjan


Postów : 60
Join date : 17/12/2014

Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptySro Gru 17, 2014 6:04 pm

Z chęcią wypróbuję moją nową postać!

NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Lucjan dnia Sob Gru 20, 2014 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyPią Gru 19, 2014 1:48 pm

Podrzucę jakiemuś masochiście Julesa. Aktualne.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptySob Gru 20, 2014 2:35 pm

Okej, więc też szukam kogoś do pisania. Żeby nie być tak gołosłownym to dodam, że chętnie napiszę każdy rodzaj relacji, od dręczenia innych, przez oszukiwanie, walkę, wspólne podróżowanie, przymierza, przygody, rywalizację po okazywanie dobrego serca, zdrady, po bycie dręczonym. <3 Coś na pewno się wymyśli!

Aktualne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyCzw Gru 25, 2014 4:58 pm

Znowu podrzucę komuś Julesa. Kogoś trzeba leczyć? Dręczyć? A może udowodnić, że jest głupi? xD Aktualne!
No i... Drakey, który szlaja się po polach, ewentualnie może się przespacerować dokądś indziej. Aktualne!
Poza tym nieszczęsny Morgan, który chce być zły, ale nie umie. :v Aktualne!
Powrót do góry Go down
Lucjan
Admin
Lucjan


Postów : 60
Join date : 17/12/2014

Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptySob Gru 27, 2014 6:52 pm

Lucek znów wolny. Popiszę z każdym, nie pogardzę, nie wymagam.

https://sawir.forumpolish.com/t65-stroma-sciezka#328 kto chce, niech po prostu się dołączy c:

NIEAKTUALNE
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptySob Sty 03, 2015 11:16 am

Z chęcią z kimś popiszę ^ ^
Moja Karinka jest tutaj o: https://sawir.forumpolish.com/t60-glebia-lasu jak co to po prostu pisać.

nieaktualne. dziękuję Moriti ^ ^


Ostatnio zmieniony przez Vivien dnia Wto Sty 06, 2015 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Spectre

Spectre


Postów : 9
Join date : 04/01/2015

Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyPon Sty 05, 2015 12:10 pm

Niezobowiązująca fabułka, ktoś, coś?

nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Spectre dnia Sro Sty 07, 2015 1:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Moriti

Moriti


Postów : 8
Join date : 04/01/2015

Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyPon Sty 12, 2015 9:04 pm

Vivien gdzieś wcięło dlatego szukam innej osoby do popisania ze mną. Miejscówka właściwa dowolna, aktualnie jestem w lesie, ale zawsze mogę stamtąd wyjść :P Chętnych proszę o zgłoszenie się na PW.

Aktualne
Powrót do góry Go down
Jonathan White
Admin
Jonathan White


Postów : 426
Join date : 06/12/2014

Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyPią Lut 06, 2015 8:35 pm

POPISZĘ Z KIMŚ, z kimkolwiek, którąkolwiek moją postacią (Jonathan/Ichura/Lucjan), wymagań żadnych, proszę się zgłosić na PW, plz.

AKTUALNE.
Powrót do góry Go down
https://sawir.forumpolish.com
Spectre

Spectre


Postów : 9
Join date : 04/01/2015

Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyNie Lut 22, 2015 10:08 pm

To znowu ja.
Jak poprzednio, też szukam kogoś do niezobowiązującej sesyjki. Ostrzegam, że w najbliższym czasie będę mieć sporo zajęć i post dziennie to szczyt moich możliwości (co nie znaczy, że częstotliwość odpisów nie może być niższa)

aktualne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptyPią Lut 27, 2015 11:19 pm

Dam komuś Drejkiego, no i szukam osoby, która ubije Morgana. Oba ak~tu~al~ne~
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! EmptySob Lut 28, 2015 6:24 am

Umówię się na rozgrywkę Dunasem,cos brutalnego najlepiej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Umów się na rozgrywkę! Empty
PisanieTemat: Re: Umów się na rozgrywkę!   Umów się na rozgrywkę! Empty

Powrót do góry Go down
 
Umów się na rozgrywkę!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sawir PBF :: ---
Skocz do: